czwartek, 15 sierpnia 2013

Drodzy goście!


Chciałabym Wam ogromnie podziękować za dotychczasowe bardzo liczne odwiedziny na moim blogu! :)

To dopiero kilka dni mojej aktywności w tym miejscu i przyznam, że wciąż raczkuję w kwestii pisania swoich ogrodowych przemyśleń, jak i tych technicznych. Staram się stworzyć sensowne menu, które ułatwi Wam nawigację, a jego treść będzie przydatna, ciekawa, może inspirująca. Zachęcam Was do komentarzy, uwag i porad - Wasza opinia o zawartości bloga jest dla mnie bardzo istotna.

W statystykach odwiedzin z radością dostrzegam też aktywność z innych krajów świata, w tym m.in Ameryki Północnej, Belgii, Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Jestem ciekawa jak trafiliście do mojego bloga - będę wdzięczna za kontakt na e-mail.

Pozdrawiam Was serdecznie!
Wasza Aguniada


Dear Guests!

I would like to thank you very much for the past visits to my blog! :)


It is only a few days of my blog activity and admit I am still crawling in my gardening writing as well as all those technical matters. I am trying to create a clear menu that will help you in navigating the blog and its content will be useful, interesting and perhaps inspiring. I encourage you to leave comments, suggestions and tips - your opinion about the blog is very important to me. 

In the visits' statistic I can see activities from other countries, including North America, Belgium, Germany or UK. I am curious how did you get to my blog and will be appreciated if you contact me via e-mail.

Warm regards,
Yours Aguniada

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

strzałka do góry